O co nám jde?

Ze zřejmých důvodů jsme v roce 2021 nemohli uspořádat tradiční ples v Sedlejově.

Protože ale tenhle ples byl pro náš telčský salesiánský klub každý rok nenahraditelným zdrojem financí, které jsme potom mohli použít na další aktivity během roku, rozhodli jsme se zkusit vydělat pár korun jiným způsobem.

Dali jsme hlavy dohromady, každý přispěl nějakým nápadem, dovedností nebo hmotnou drobností – a připravili jsme pro vás tenhle obchůdek.

Nějaký čas jste si tu mohli nakoupit všelijaké maličkosti, různé zážitky a workshopy, adoptovat nějaké místo na spaní nebo židli u stolu na letní chaloupce – nebo prostě jen přispět pro dobrý pocit. Za odměnu jste pak mohli hodit dvacku do jukeboxu a přidat do playlistu svou oblíbenou písničku.

Jukebox si můžete pustit pořád – a pořád nás taky můžete podpořit více či méně symbolickým příspěvkem.

Můžete si také připomenout minulé plesy díky záznamům našich předtančení a půlnočních překvapení.

Všechny peníze, které nám pošlete, jdou na činnost klubu. Opravdu celých 100 %. Žádný háčky. Využijeme je na nákupy vybavení, jako příspěvky na letní tábory, na pronájem šermírny a tak dále a tak podobně…

Foto: Zoo Jihlava

A když něco zbyde, vždycky se najde nějaká dobrá, potřebná věc. Třeba za zbytek peněz vydělaných na loňském plese jsme adoptovali tohle úžasné prase visajanské negroské v jihlavské zoo!

Kdyby tě zajímalo, co vlastně celý rok děláme, něco se o nás dozvíš na telc.shm.cz.